O Milanovi

Už více než 23 let se zabývám osobnostním rozvojem jednotlivců, týmů a firem.

Realizoval jsem a nadále realizuji rozvojové projekty pro velké, střední i menší společnosti v České republice i na Slovensku. 

#MÉ POSLÁNÍ

Mým hlavním posláním v roli lektora, moderátora a kouče je pomáhat lidem dosahovat vítězství vlastní individuální cestou. Proč? Protože každý může být úspěšný, každý však jinou cestou.

#CO MŮŽETE OD NAŠÍ SPOLUPRÁCE OČEKÁVAT?

Jsem praktik. Neustále obchoduji, vyjednávám a vedu tým spolupracovníků. Všechny činnosti zaměřuji na okamžité využití v praxi.

Zajímá mě výsledek a tedy přínos spolupráce pro obě strany (tam, kde je to možné, tak měřitelný).

Více než 80 % mé roční časové kapacity jsou opakované obchody, tzn. firmy a jednotlivci, kteří jsou stálými klienty.

To mě ujišťuje v tom, že naše spolupráce jim přináší užitek a přidanou hodnotu.

Více o mně

„Mám rád vítězství. Vítězství mohou být malá i velká. Pracovní i osobní.“

Od roku 1992 podnikám. Nejprve jako obchodník, manažer obchodní skupiny a později jako lektor, školitel, poradce a kouč.

Jsem majitelem vzdělávací a poradenské společnosti PRAŽSKÁ MANAŽERSKÁ AKADEMIE, s.r.o.

Od roku 1997 jsem licencovaným trenérem metody STRUCTOGRAM® a od roku 2014 jsem převzal zastoupení Institutu pro biostrukturální analýzu IBSA se sídlem ve švýcarském Luzernu, jako Master Trainer STRUCTOGRAM® pro ČR a SR.

Jsem absolventem dvouletého studia na Katedře Psychologie UK v Praze (sociálně psychologický výcvik).

Setkat jsme se mohli také na různých konferencích, nebo veletrzích (např. HR Days, FINfest, Interiéry, Česko-slovenské fórum inkasního trhu,…atd.)

Jsem vášnivým sportovcem. Sport je mým koníčkem a také relaxací. Hraji hokej, tenis, běhám, jezdím na kole, lyžuji,….a to mě udržuje ve fyzické i psychické kondici. Při práci se svými klienty využívám mnoho poznatků, které jsem při sportu získal, jako např. důležitost správného nastavení cíle, vyvolání motivace, získání lidí pro společné dosažení cíle, příprava, ale také regenerace a relaxace.